Camfili tarkvara

Camfili tarkvara (Camfil Farr Solution system -CFSS)

Camfili CFSS on võimas tarkvara, mis sobib mitmeteks õhufiltreid ja siseõhu kvaliteeti määravateks arvutusteks.

CFSS koosneb:

  • LCC2010 - Kasutustsükli analüüs Camfili toodetele õhutöötlussüsteemides.
  • HIPE (Kõrge eemaldusastmega õhufiltrid) - HEPA ja ULPA õhufiltrite efektiivsus (asendab EN1822)
  • CAT (Comfort Air õhufiltrite testi raportid) -  HVAC õhufiltrite efektiivsus (asendab EN779)
  • Clean - Clean-roomide puhtusastme  kalkulatsioon

 LCC2010

Seda tarkvara saab kasutada filtrite kasutustsükli kogukulude arvutamiseks. Tarkvara arvutab välja kasutustsükli pikkuse, energiatarbe ja filtri kogukulud. Lisaks on võimalik saada informatsiooni C02 emissiooni ja filtrisüsteemi tõhususe kohta. Korraga on võimalik võrrelda kuni kolme erinevat filtrit ja tulemusi vaadelda graafiliselt. Võimalik on proovida erineva suurusega filtreid filtrikastidesse. 

Loe rohkem

(LCC2010) Energiat säästev tarkvara

HIPE (Kõrge eemaldusastmega õhufiltrid)

See uus tarkvara asendab EN1822 tarkvara.  HIPE annab mitmete Camfili poolt toodetud HEPA ja ULPA filtrite eemaldusastme, takistuse ja konstruktsiooni kohta väärtuslikku informatsiooni. Uue tarkvaraga saab korraga võrrelda kuni kolme erinevat filtrit. HIPE-ga leiad parima filtri sõltuvalt filtri suurusest ja soovitavast eemaldusastmest.

CAT (Comfort Air õhufiltrite testi raportid)

CAT annab informatsiooni filtrite eemaldusastme, klassifikatsiooni, takistuse ja ehituse kohta reaalse õhuvoolu tingimustes. Tarkvara kasutab hetkel EN779 testide andmeid mitmetel Camfili Comfort filtritel. See kasutajasõbralik rakendus on abiks neile, kes soovivad informatsiooni põhilistest filtritega seotud aspektidest. CAT asendab EN779 tarkvara.

Clean

See unikaalne tarkvararakendus aitab clean-roomide disaineritel arvutada ruumide(clean-roomide ja teiste siseruumide näiteks büroode) puhtuse astet Camfili filtritega. Puhtuse astme arvutamisel võetakse arvesse inimeste arvu, ruumi otstarvet, ventilatsioonisüsteemi ja õhufiltri valikut. Clean tarkvara on väga kiire ja täpne abivahend clean-roomide disaineritele õhufiltri valiku osas. Korraga saab võrrelda kuni kolme erinevat lahendust.

Keemilise/süsinikfiltri tarkvara programm

Camfili keemilise/süsinikfiltri tarkvara programm aitab inseneridel ja tavakasutajatel arvutada filtri kasutustsükli pikkust ja keemiliste ning süsinikfiltrite efektiivsust spetsiifiliste gaaside eemaldamisel. Tarkvaraprogrammid demonstreerivad ilmekalt Camfili jätkuvat pühendumust meie klientide rahulolu saavutamiseks ja filtrite valiku lihtsustamiseks.

Rohkem infot Camfil Farri tarkvara kohta saab lähimast Camfil Farri esindusest.

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality