Lennujaamad

Lennujaamasid ümbritsev õhk on tahkete osakeste ja gaasiliste saasteainete poolt ülimalt saastunud. Camfil pakub suurt valikut filtratsioonitooteid, mis rahuldavad ka ranged lennujaamade õhufiltratsiooni nõudmised. Meie tooted eemaldavad õhust efektiivselt saasteained. Seeläbi on tagatud puhas ja tervist mitte kahjustav õhk nii reisijatele kui ka lennujaama töötajatele. 

Nõudlus lendamise järele on pidevalt kasvamas ja langust ei ole näha.  Lennukid, reisijate bussid, töötajate bussid, pagasivagunid ja puhastus- ning toitlustusmeeskonna masinad pakuvad õhufiltritele tõelist väljakutset. Enamik nendest transpordivahenditest töötab diiselmootoriga ja väga lähedal reisijatele. Seetõttu vastutavad need masinad enamiku õhusaaste eest lennujaama terminalides ja teistes lennujaamaga seotud hoonetes.

Camfili õhufiltrid rahuldavad kõik lennujaamade nõudmised õhust tahkete osakeste ja molekulaarsete saaste eemaldamise osas. Meie tooted vastavad EN13779 nõudmistele. Pakume erinevaid lahendusi sõltuvalt õhusaaste suurusest. Molekulaarset filtratsiooni võib paigaldada nii õhu sisselaske kui ka ringluse seadmetesse. Kuna enamik saasteaineid tulevad väljast soovitame filtreerida õuest tulevat õhku. Välisõhk läbib filtratsiooniseadme vaid korra ja saasteainete kontsentratsioon selles on väga kõrge. Õhu ringlust tagavates seadmetes on madalam saasteainete kontsentratsioon ja mitmekordne filtratsioon.

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality