Raudteed, meretööstus ja kaevandamine

Camfili kogemus raudteede, mere- ja kaevandustööstuste filtreerimisega algas juba 1940-ndatel. Sellest ajast saadik oleme turu liidrid raudteede õhufiltatsioonis, pakkudes efektiivset kaitstet raudteede varustusele, reisijatele ja seadmetele.

Raudteed

Camfil toodab laia valikut tooteid raudteedele ja ühissõidukitele. Me pakume õhu ja vedelike filtratsiooni, mis kaitseb mootoreid, jahutussüsteeme, elektrilisi seadmeid ja õhu väljalaskesüsteeme. Seeläbi aitavad meie tooted vähendada kütusekulu ja sädemetest tulenevaid tulekahjusid. Toodame kõrge eemaldusastmega filtreid linnalistele transpordivahenditele ja ühissõidukitele, et pakkuda reisijatele parimat võimalikku õhu kvaliteeti. Camfili insenerid loovad filtratsioonisüsteeme, mis vastavad meie klientide spetsiifilistele vajadustele ja aitavad vähendada kulusid ja keskkonnale tekitatavat kahju.

Meretööstus

Meie laias tootevalikus on tooteid vee eraldamiseks õhu sisselaske avadest ja õhu, kütuse ja õli filtreid. Camfili tooted on ABS sertifitseeritud ja vastavad või ületavad OEM nõudmised. Meie insenerid võivad välja arendada filtratsioonisüsteeme, mis vastavad teie spetsiifilistele nõudmistele ja on efektiivsed ka kõige karmimate keskkonnatingimuste juures.

Kaevandamine

Camfili lai valik õhufiltratsiooni seadmeid eemaldavad õhust üleliigse õhuniiskuse, õli ja kütuse jäägid. Meie tooted on vastupidavad ja töökindlad ka kõige karmimates tingimustes ja kõrge tolmu kontsentratsiooni juures. Meie insenerid võivad välja arendada filtratsioonisüsteeme, mis vastavad teie spetsiifilistele vajadustele ja kaitsevad teie masinaid ka kõige karmimates tingimustes.

 

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality