Filtrite testimine

Tänapäeval on saadaval laias valikus erineva ehitusega õhufiltreid. Filtrite omavahelisel võrdlemisel selgub, et erinevatel filtritel on omad eelised ja puudused. Erinevad filtri materjalid eemaldavad tahked osakesed õhust mitmel eri viisil. 

Kuidas saavad kliendid tootjate vahel valida ja otsustada, millised tooted vastavad nende nõudmistele?

Strateegia

Camfil on pühendunud kvaliteedi kontrollimisele ja uurimis-ja arendustööle. Me viime läbi ranged testid, et tagada oma toodete vastavus nõudmistega.

Me tegeleme pidevalt olemasolevate materjalide paremaks muutmise ja uute filtri materjalide välja arendamisega.  Camfil teeb tihedat koostööd oma varustajatega, et tagada parim materjalide valik, mis vastab meie spetsiifiliste nõudmistega.

On-Site testimine/Vigade otsimine

Meil on suurel hulgal testimise varustust, mis aitab kohapeal mõõta ja analüüsida tahkete osakeste arvu, rõhku, õhuvoolu, energia tarbimist, korrosiooni ja gaase. Koos meie inseneridega saame aidata vigu leida ja parandada ning täiustada teie ventilatsioonisüsteemi.

Loe rohkem:

Mobiilne laboratoorium
Mobiilne filtri materjali testimisseade
 

Testimiskeskused ja laboratooriumid

Camfilil on üle kogu maailma laboratooriumid õhufiltrite testmiseks meie uuringu- ja arenduskeskustes. Nende eesmärgiks on arendada tehnoloogiaid, et saavutada paremat õhu kvaliteeti, parandada tootmisprotsesse ja hoida keskkonda.

Loe rohkem:

HEPA / ULPA Testimine
Skanneeriv elektronmikroskoopia(SEM)
ASHRAE test 
Filtri materjali testimine

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality