Mikroelektroonika

Mõnede protsesside puhul võivad vaid mõned õhus olevad tahked osakesed ja gaasi molekulid tuua kaasa tõsiseid tagajärgi. Kujutage ette, millist kahju võib saastunud õhk tuua pooljuhtide ja farmaatsiatööstuses ning teiste ülimalt tundlike protsesside juures.

Arenenud tootmistehnoloogiad nõuavad tihti äärmiselt puhast õhku ja mõnel juhul kasvavad nõudmised õhu puhtusele veelgi. Näiteks elektroonikatööstuses on vaja väga puhast tootmiskeskkonda VLSI(Very Large Scale Integrated) kiipide tootmisel. Kiipide mustri laius peab olema 1 mikromeeter või võiksem. Selle juures on vaja eemaldada õhust 0,1 mikromeetri suurused tahked osakesed.

Clean roomid ei saaks töötada ilma filtriteta. Filtrite valimise puhul tuleb silmas pidada ruumide klassifikatsiooni, filtri tüüpi ja seda, kuidas filtrid keskkonda mõjutavad.

Camfilil on 15 aastat kogemust mikroelektroonika ja pooljuhtide tööstuse vallas. Camfil on seotud ka Technology Roadmap for Semiconductorsiga (dokumendid, mis on välja töötatud pooljuhtide tööstuse ekspertide poolt). Tänu kõigele sellele saame pakkuda parimaid lahendusi õhust tahkete osakeste ja gaasilise saaste eemaldamisel.

HEPA/ULPA filtrid on toodetud kontrollitud keskkonnas Camfili ISO 9000 poolt sertifitseeritud tehastes. Me oleme võimelised tootma sama tüüpi filtreid erinevates tootmiskohtades. Meie suur tootlikkus tagab meie toodete kättesaadavuse igal ajal üle kogu maailma.

 

* Wafers and semiconductors
* Microelectronic process equipments
* Hard disk drives
* Printed circuit boards
* Flat panel displays
* Solar panels

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality