Autotööstus

Vähesed industriaalsed protsessid nõuavad nii kriitiliselt puhast töökeskkonda nagu värvimisprotsessid. Värvi pihustamise juures on vaja pidevat värske õhu juurdevoolu, et tagada kõrge kvaliteet, hügieen ja ohutus.

Camfil varustab mitmeid suuri autotööstusi üle kogu maailma õhufiltrite ja seotud teenustega. Me tagame parima olemasoleva õhufiltratsioonisüsteemi madalate kasutustsükli kogukulude ja kõrge efektiivsusega. Õhutöötlus seadmed vastavad meie klientide spetsiifilistele nõudmistele.

Õhufiltatsioonisüsteemide tootjana pakub Camfil ohutust, innovatiivset lähenemist ja mitmeid lisaväärtusi. Toodangut mõjutavad mitmed faktorid, sealhulgas ka õhufiltri efektiivsus, mis on äärmiselt oluline. Meie kogemused on saadud tehes tihedat koostööd oma ala professionaalidega ja need on aidanud meil oluliselt parandada värvi pihustamise protsessi.

Camfil pakub järjest suuremat valikut erinevaid õhufiltratsiooni lahendusi, et rahuldada meie klientide muutuvaid soove ja kasvavaid nõudmisi. Turuliidrina oleme sidunud juhtivate spetsialistide parimad insenerialased juhtnöörid oma firma pikaajalise kogemusega. Camfil varustab teid õhufiltritega, mis vastavad täpselt teie vajadustele!

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality