Büroohooned ja kaubanduskeskused

Vajadus efektiivse õhufiltratsiooni järele on muutumas järjest olulisemaks. Kõik inimesed töötavad efektiivsemalt ja tunnevad ennast paremini kvaliteetse siseõhuga ruumides.

Uuringud on tõestanud, et kõrge eemaldusastmega filtrid vähendavad tõhusalt probleeme, mida väikesed tahked osakesed tundlikumatele inimestele põhjustavad.

Välisõhu sisenemisel ventilatsioonisüsteemi ladestub saaste suitsu, tolmu ja mustuse vormis ventilaatoritele, akudele ja teistele seadmetele. Kui õhufilter ei tööta nii nagu peaks, siis väheneb sissetuleva õhuvoolu kiirus märgatavalt. Seetõttu nihkub paigast tasakaal sissetuleva ja väljamineva õhu vahel.

Camfili efektiivsete õhufiltritega säilib tasakaal õhuvoolude vahel. Lõhnade ja tahkete osakeste taset hoitakse kontrolli all. Õhufiltratsioonisüsteem töötab koguaeg maksimaalse efektiivsusega ja ei aegu.

Camfili õhufiltrid on paljudes õhutöötlus- ja ventilatsiooniseadmetes. Meie tooted tagavad puhta õhu, kõrge IAQ(siseõhu kvaliteedi) ja tervisliku ning produktiivse töökeskkonna. Camfili tootevalikus on tooteid, mis filtreerivad õhku ja gaase ka kaubandushoonetes ja lennujaamades.

Camfili filtrid on õhufiltrite turul kõige energiasäästlikumad. Aitame omanikel roheliselt majandada ja vähendada oluliselt õhutöötlussüsteemidele kuluvat energiat ja ökoloogilist jalajälge.

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality