Tegevusalad


Comfort air

Comfort45 protsenti müügist

Kvaliteetne õhk
– inimeste kaitsmine


Õhufiltrid avalike ja kaubandushoonete ventilatsioonisüsteemides tagavad kõrge sisõhu kvaliteedi(IAQ) ja puhta õhu. Tänu kõrgele IAQ-le on tagatud inimeste tervis, heaolu ja produktiivne töökeskkond. Need filtrid on turu kõige energiasäästlikumad ja aitavad omanikel vähendada energiakulu ja ökoloogilist jalajälge.

Loe rohkem

Segment brochure (PDF)


Clean processes

Clean Processes31 protsenti müügist

Clean protsessid
– tootmisprotsesside kaitsmine

Camfili filtrid ja teised tooted on kasutusel enamikes tööstustes, kus ülimalt puhas õhk on tootmisprotsesside juures hädavajalik. Klientide hulka kuuluvad mikroelektroonika-, farmaatsia-, joogi- ja toiduaine- ning autotööstus.  Filtratsioonisüsteemid operatsioonisaalidele kuuluvad samuti meie tootevalikusse.

Loe rohkem

Segment brochure (PDF)


Power systems

Power Systems17 protsenti müügist

Power Systems
– gaasiturbiinide kaitse


Camfil on juhtiv filtrite ja summutite varustaja rasketööstusele. Camfili tooteid kasutavad suured energiatootjad üle kogu maailma. Toodete hulka kuuluvad filtrid õhu sisselaske jaoks, heli summutid, õhu väljalaske süsteemid, ventilatsioonisüsteemid ja paljud teised seadmed, mis on vajalikud gaasiturbiinide ja keskkonna kaitseks.

Loe rohkem

Segment brochure (PDF)


Safety and protection

Safety and protection

 7 protsenti müügist

Ohutus & Kaitse
– keskkonna kaitsmine


Camfil on turu liiider kõrge eemaldusastmega tahkete osakeste ja gaaside filtratsioonis ja tuumaenergia tehastele säilitusseadmete tootmises. Camfil spetsialiseerub ka bioohutust tagavate seadmete valmistamisele. Toodame filtri kaste kõrge saastumise riskiga kohtades nagu bioohutuse laborid, kus uuritakse haigustekitajaid. Camfili filtrid on kasutusel ka keemia-, bioloogia- ja kosmosetööstuses. Meie tootevalikusse kuuluvad õhu saastet kontrollivad(APC) tooted tolmu kogumiseks ja CamCleaner seeria suurte siseruumide jaoks.

 

Loe rohkem

Segment brochure (PDF)


Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality