AirMail
Airmail nr1 2012 Airmail nr1 2012 http://www.camfilfarr.com/Global/Images/Airmail/Airmail_2012_1.gif http://www.camfilfarr.com/FileArchive/Brochures/Airmail/Airmail_2012_1_EN.pdf
 

Camfil

95% Euroopa uutest hoonetest on projekteeritud Camfilli õhupuhastusseadmeid ja filtreid arvestades  .

Originaal õhufiltrid puhastavad efektiivselt õhku ja kaitsevad seeläbi inimeste tervist Madala energiatarbega õhufiltrid vajavad õhu puhastamiseks vähem energiat ja pakuvad seeläbi head IAQ-d väiksema raha eest.

1963. aastal asutatud Camfil on aastatega kasvanud maailma juhtivaks õhufiltrite ja õhupuhastusseadmete arendajaks ning tootjaks. Eestis tegutseb Nate NM  alates 1992. aastast, olles tollal koduturul ainus õhufiltritega tegelev ettevõte.

Camfil on esindatud kõigis maailma riikides, omades lisaks müügiesindustele 23 tehast ning nelja teadus-  ja arenduskeskust. Ettevõtte iga tehase juurde kuulub ka laboratoorium, kus tehakse ulastuslikke sertifitseeritud õhu- ja õhufiltriuuringuid nii enda tarbeks kui ka tellimusel teistele firmadele. Camfil investeerib aastas toodete ja õhu testimisele üle viie korra rohkem kui teised filtritootjad üle maailma kokku.

Meie leiame, et igaühel on õigus puhtale õhule. Hooli enda ja oma lähedaste tervisest!

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Newsletter

Subscribe to Camfil Farr newsletter

Indoor Air Quality