Energia ja õhu kvaliteedihinnang

Hiljuti välja arendatud energia ja õhu kvaliteedihinnang muudab energia säästmise lihtsaks. Energia säästmisega on tagatud ka kõrge õhu kvaliteet. Energia säästmine ja kõrge õhu kvaliteet aitasid meil välja arendada uue klassifikatsioonisüsteemi. Filter saab hea hinde, kui see aitab kulusid säästa ja puhastab efektiivselt õhku. Nii lihtne see ongi.

Külastage meie energiale ja õhu kvaliteedi hinnangule pühendatud veebilehekülge!
ABC, camfil

Kuidas Sa varem filtreid valisid?

Õige õhufiltri valimine pole kunagi olnud lihtne, aga energia ja õhu kvaliteedihinnang muudab selle kasutajasõbralikumaks. On oluline meeles pidada, et A-filter ei pruugi alati parim valik olla. Kõrge filtri klass võib olla vajalik meditsiini- ja toitlustusteenuste juures, kus nõudmised õhu kvaliteedile on karmid. Seetõttu võib mõnevõrra madalama klassiga filter olla ideaalne teistes tingimustes. Hoolimata eelarvest ja nõudmistest leidub kõigile sobiv toode. Filtri valimine on lihtne ja täpne ning suure tõenäosusega Sa isegi naudid seda.

Küsimus ei ole Euroopa Liidu energiadirektiivides, küsimus on meie lastelaste heaolus

Uute ja järjest karmimate nõudmistega püütakse ettevõtteid energiasäästlikumaks muuta. Kõige olulisem eesmärk uute direktiivide juures on meile kõigile palju südamelähedasem. Camfil püüdleb pidevalt uute tehnoloogiate ja meetodite välja arendamisele, mis muudaksid meid veelgi keskkonnasõbralikumaks. Me tahame anda oma lastele ja lastelastele võimaluse kasvada üles puhtas keskkonnas. Lõppude lõpuks on tulevaste põlvede jätkusuutlikkus ja inimväärne elu kõige olulisem.

 Energiasäästlikkus võib su aastaaruandes imesid teha.

Energy ratingEnergia hind on kõigi aegade kõrgeim ja näitab pidevat kasvutrendi. Kunagi varem pole püüd energiasäästlikkuse poole olnud nii oluline kui praegu. Mõningatel juhtudel vastutavad õhufiltrid koguni 30%  energiakulu eest õhutöötlusseadmetes. Seetõttu on õige õhufiltri valik ülimalt tähtis. Energia ja õhu kvaliteedi hinnang aitab Sul saavutada kontrolli oma energiakulu üle. See omakorda aitab Sul säästa suure hulga raha.

Miks üks juhtivaid õhufiltrite tootjaid hoolib?

Me usume väärtustesse nagu ausus ja läbinähtavus. Õhufiltrite tööstus on täis erinevaid numbreid ja hinnanguid, mis muudab filtrite võrdlemise peaaegu võimatuks. Meie eesmärgiks on selles valdkonnas valitsevast kaosest jagu saada. Kliendile on kasulik, kui ta saab kõigi näitajate põhjal sobiva õhufiltri valida, aga tööstusele on suures plaanis kasulikum luua õhufiltrite jaoks üldine standard, kuna see motiveerib looma üha efektiivseimaid filtersüsteeme. Kui kellelgi õnnestub luua suurepärane filter, väärib see kahtlemata “A” klassi.

Objektiivselt testitud

Camfili filtrite eemaldusaste oli parameetriks abc-hinnangusüsteemi loomisel. Et tagada objektiivne hinnang tegime koostööd Rootsi Tehniliste Uuringute Instituudiga - Euroopa juhtiva organisatsiooniga jätkusuutliku energia ja keskkonnatehnoloogia arendamise vallas. Tulemused saadi pikaajaliste mõõtmistega reaalsetes tingimustes..

Eelised on silmnähtavad

Tasub silmas pidada, et õhufiltrite võrdlemine on keeruline. Mitmed tegurid mõjutavad võrdlusuuringuid ja kõik tulemused ei ole iseenesestmõistetavad. Laboratoorsed testid viiakse läbi rangelt kontrollitud keskkonnas ja testide protokollid ei peegelda alati tegelikke tingimusi. Tavakasutuses jäävad enamik õhufiltreid filtersüsteemidesse kuudeks ja isegi aastateks. Selle aja jooksul näeb filter kümneid ja isegi sadu keskkonnatingimuste, temperatuuri, õhuniiskuse, õhuvoolu kiiruse ja tahkete osakeste voolu muutusi. Kõigele sellele tuleb lisada tootjate võime vaatlusandmetega manipuleerida. Tänu energia ja õhu kvaliteedihinnangule peab vaatama ainult ühte tähte. Kokkuvõtteks tahame öelda, et selle süsteemi eelised on ilmselged.

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality