Õhufiltratsioon ja energia

Õhu puhastamine saastest vajab energiat ja aitab seetõttu kaasa C02 suuremale emissioonile, mis kaasneb energia tootmisega. Soojustus- ja ventilatsioonisüsteemide energiavajadust saab vähendada kasutades Camfili filtreid. Meie filtritel on madalaim vastupanu õhuvoolule ja seetõttu kulub vähem energiat. Camfili filtrid aitavad kaubanduslikel, industriaalsetel ja avalikel hoonetel vähendada oma ökoloogilist jalajälge ja siseõhu kvaliteeti parandada.

Camfili õhufiltratsiooni ekspertide ambitsioon on arendada välja energiasäästlikke lahendusi, mis aitavad kliente üle kogu maailma.  Energiasäästlikke lahendusi luuakse kasutustsüklit analüüsides. Tänapäeva muutuva kliimaga maailmas tekitavad aga paljud võimalused õhufiltratsiooni vallas dilemmasid otsuste langetamisel. Mis on olulisem: inimeste tervise kaitse või C02 emissiooni vähendamine?

Kumb on oluline pikas perspektiivis: õhusaaste majanduslik ja sotsiaalne mõju inimeste tervisele või kliima muutuse pidurdamine? Vastus on ilmselt kusagil kahe vahel. Camfili tooted leiavad jätkusuutliku tasakaalu kahe olulise eesmärgi vahel.

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality