Kombineeritud filter

Kaks filtrit ühes

Täiesti uus kombineeritud filter
Meie uus kombineeritud City-Flo XL õhufilter puhastab õhu nii tahketest osakestest kui ka molekulaarsest saastest. Kuna filter sisaldab aktiivsütt  eemaldab see ka ebameeldiva lõhna ja vingu, millest tavalised filtrid jagu ei saa. Filter on spetsiaalselt disaitud linnas asuvate hoonete tarbeks ja on seetõttu eriti efektiivne heitgaaside ja vingu elimineerimisel. City-Flo XL on ideaalne kasutamiseks büroohoonetes, kaubanduskeskustes, koolides ja teistes avalikes hoonetes, mis asuvad teede ääres ja liikluse keskel. Lõplik rõhulangus Camfil Farri kombineeritud klaaskiust ja aktiivsüsinikust filtris on ebaharilikult madal. See võimaldab säästa nii energiat kui ka raha. Aktiivsüsinik eemaldab mitmed kergesti lenduvad orgaanilised osakesed. Veelgi enam: filter puhastab õhu ka osoonist, mis tekitab urbaniseeritud aladel suuri probleeme.

Karmid Euroopa nõudmised
Õhu halb kvaliteet on linnades muutumas järjest teravamaks probleemiks. Heitgaasid ja osoon, mida suurenenud autode kasutamine kaasa toob, viivad õhu kvaliteedi märgatavalt alla.  Vääveldioksiid, lämmastikoksiidid ja teised õhu koostisosad põhjustavad tõsiseid tervisehädasid. Samal ajal muutuvad Euroopa nõudmised õhu puhtuse osas järjest karmimaks. City-Flo XL on loodud saavutamaks paremat siseruumide õhukeskkonda, mis vastab uue Euroopa siseõhu standardi regulatsioonile(EN13779:2007). City-Flo XL on ka Euroventi poolt sertifitseeritud ja P-märgise saanud.

Lihtne paigaldada
City-Flo XL-il on sama plastikust ühes tükis raam, mis on kasutusel ka mitmetel meie teistel filtritel. See muudab paigaldamise eriti lihtsaks, kui kasutate juba Camil Farri tooteid. Kui uuendate või lisate midagi oma filtrile ei pea te filtrisüsteemi välja vahetama.  Meie uue kombineeritud filtriga peate välja vahetama ainult kottfiltri ja süsinikfiltri.

 

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality