HEPA/ULPA testimine

Lekkimise testid

Camfil testib lekkimise eest kõiki Megalam Panel ja Ducted Ceiling Module HEPA/ULPA filtreid. Testimine toimub klass 100 (M3.5) clean-tsoonides klass 10,000 (M5.5) clean roomis. Kogu testimine toimub Camfili ISO 9008-2000 sertifitseeritud kvaliteedi süsteemi kohaselt. Testimine toimub range kontrolli all ja kõik dokumenteeritakse. Leket skänneerivad süsteemid on varustatud seadmetega, mis mõõdavad tahkete osakeste kontsentratsiooni. Ka väiksemad lekked tehakse kindlaks ja eemaldatakse. Kogu filtri pindala ja filtri meedia ja raami kokkupuutekoht skänneeritakse. Tulles vastu klientide soovidele kasutame testimiseks Polystyrene Latex Spheres (PSL) ja Emery 3004 aerosoole (vaata üleval vasakul olevat bännerit).

Kõik lekked, mis ületavad viiekordselt filtri tavapärast läbilaskvust, parandatakse alkoholil põhineva silikoonist tihendiga. See vastab filtritööstuse standarditele ja klientide nõudmistele. Parandame lekkeid ka polüuretaani ja teiste materjalidega.

Suitsu test

Sarnaselt skänneerimise testidele leitakse lekked kõrgelt kontsentreeritud õli pihustamise abil. Filter pannakse horisontaalsesse asendisse ja lastakse õlil vaikselt läbi filtri imbuda. Tumeda tausta ja vastava valgustusega saab lekkeid nähtavaks muuta. Suits läbib filtrit seal olevate aukude kaudu ja on silmaga nähtav (vaata ülemist parempoolset bännerit).

Ülevaatuse märgis

Pärast ülevaatust saab iga filter märgise, kus on kirjas seerianumber, MPPS tahkete osakeste eemaldusaste ja rõhulangus. (alumine pilt).

Hepa filter with test label

 

Kontakt

Meid leida on lihtne

Contact details
Indoor Air Quality